Кухонна мийка Elleci Unico 310 780x500
Відео 1Фото 10 |
Elleci Unico 310 |
|
На кресленні намічені отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elleci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elleci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elleci Unico 310 780x500
Усі ціни 59 →Elleci Elleci Unico 310 Nero 40 | 6 899 грн. |
Elleci UNICO 310 NERO 40 | 6 999 грн. |
Мийка ELLECI UNICO 310 NERO 40 | 6 999 грн. |
Кухонна мийка Elleci UNICO 310 AVENA 51 (17883) | 7 600 грн. |
ELLECI UNICO 310 NERO 40 | 6 745 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Elleci Unico 310
Ціни на Elleci Unico 310 |
---|---|---|---|---|
Elleci Unico 125 650x500 | від 5 890 грн. | 80 пропозицій | ||
Elleci Unico 310 780x500 | від 6 555 грн. | 59 пропозицій | ||
Elleci Unico 300 790x500 | від 6 460 грн. | 66 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →