Кухонна мийка Elleci Easy 325 780x500
Фото 4 |
Elleci Easy 325 |
|
На кресленні намічені отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elleci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elleci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elleci Easy 325 780x500
Усі ціни 73 →Elleci Elleci Easy 325 Bianco Antico 62 | 6 599 грн. |
Elleci EASY 325 | 7 199 грн. |
Мийка ELLECI EASY 325 TORTORA 43 | 7 899 грн. |
Мийка гранітна Elleci EASY 325 bianco antico 62 (1248) | 6 599 грн. |
Кухонна мийка ELLECI EASY 325 bianco antico 62 | 6 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Elleci Easy 325
Ціни на Elleci Easy 325 |
---|---|---|---|---|
Elleci Easy 150 600x500 | від 6 799 грн. | 31 пропозиція | ||
Elleci Easy 325 780x500 | від 5 973 грн. | 73 пропозиції | ||
Elleci Easy 425 860x435 | від 14 720 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →