Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   Elleci

Змішувач Elleci Shell Plus

Фото - Змішувач Elleci Shell Plus
Фото 4
Elleci Shell Plus
Колір
Призначеннядля кухні
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Вилив
ФормаГ-подібний
Висувний (знімний)
Поворотний
Характеристики
Запірний клапанкерамічний
Монтаж
Тип монтажунастільний (горизонтальний)
Монтажних отворів1 шт.
Підведення водишланги
Інше
Матеріал корпусалатунь
Покриття корпусуграніт
хром
хром з гранітом
Висота змішувача299 мм
Глибина конструкції228 мм
Країна походження брендуІталія
Гарантія виробника5 років
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elleci 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elleci.

Купити Elleci Shell Plus

Усі ціни 73 →

Elleci Elleci Shell Plus Cemento 48

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 399 грн.

Elleci SHELL PLUS TORTORA 43

Tehnohata.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

ELLECI SHELL PLUS BIANCO 68

Pro100market.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 591 грн.

Гранітний змішувач Elleci Shell Plus Avena 51 бежевий (21122024301) 21122024301

Гранітний змішувач Elleci Shell Plus Avena 51 бежевий (21122024301) рекомендуємо підібрати та замовити від виробника ELLECI у... щемагазині обладнання для опалення Teploradost.com.ua Наші консультанти підкажуть для вас вигідні компоненти напишіть на email або дзвоніть за телефоном (050) 741-51-55. Також, ви можете знайти змішувачі від надійних виробників - У нас у магазині. Якщо залишилися питання по товару Гранітний змішувач Elleci Shell Plus Avena 51 бежевий (21122024301) уточніть необхідну інформацію у нас. Електронний каталог Teploradost.com.ua привозить жителям міст: Київ, Мелітополь, Київ , а також інші куточки України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Змішувач ELLECI SHELL PLUS NERO 40 (17657)

ХарактеристикиТип зм шувача Одноваж льнийТип виливу ВисувнийТип п дключення До водопроводуМатер ал основи зм шувача Гран тКол... щер ЧорнийНазва в дт нку в д виробника nero 40Тип монтажу зм шувача Вр знийДизай зм шувача Традиц йнийБренд зм шувача ElleciТип картр джу Керам чнийД аметр монтажного отвору, мм 35Колекц я Elleci CollectionРозм р, В мм 299Розм р, Г мм 228Розм р, Ш мм 35Кра на виробник тал яГарант йний терм н м с 12
TopOne.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
6 299 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Elleci Shell Plus

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна