Болгарка Elprom EMShU-1650/180
Elprom EMShU-1650/180 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elprom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elprom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elprom EMShU-1650/180
Усі ціни 6 →Болгарка Элпром УШМ 180/1650 | 2 106 грн. |
Болгарка (Кутова шліфмашина) Элпром ЭМШУ 1650-180 | 2 104 грн. |
Кутова шліфувальна машина Елпром ЭМШУ-1650-180 | 2 106 грн. |
Болгарка Елпром 180 ЕМШУ-1650 | 2 408 грн. |
Кутова шліфувальна машина (Болгарка) Елпром ЕМШУ-180-1650 | 2 421 грн. |
Болгарка Елпром ЕМШУ 180-1650 (підходить для різання бетону) 180/1650 Вт ( | 2 193 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →