Матрац EMM Denim Bermuda 80x200
Фото 4 | від 4 090 до 5 247 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 130 кг Висота:21 см |
Модифікації EMM Denim Bermuda 16
Характеристики
EMM Denim Bermuda 80x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM Denim Bermuda 80x200
Сортувати
Матрас ЕММ Denim Bermuda 80х200 + наматрасник в подарок | 4 771 грн. |
Ортопедичний матрац Denim Bermuda 80x200 | 4 770 грн. |
Матрац BERMUDA ортопедичний двосторонній пружинний зима-літо 80х200 | 4 090 грн. |
Матрац ортопедичний 80х200 EMM Denim BERMUDA | 4 730 грн. |
Ортопедичний матрац Denim BERMUDA, 80х200 | 5 247 грн. |
Матрац ортопедичний Denim BERMUDA 80x200 см | 4 770 грн. |
Матрац ЕММ ортопедичний Denim BERMUDA 200х80 см | 4 772 грн. |
Закрити
Рекомендуємо