Електрогітара Epiphone Les Paul Modern Figured
Фото 4 |
Epiphone Les Paul Modern Figured
Тип:електрогітара, форма Les Paul
Корпус:цільний, червоне дерево
Звукознімачі:пасивні, H-H
Бридж:Tune-o-Matic (фіксований)
Темброблок:пасивний
Гриф:червоне дерево, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Les Paul Modern Figured
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epiphone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epiphone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Epiphone Les Paul Modern Figured
Електрогітара EPIPHONE Les Paul Modern Figured Magma Orange Fade | 36 860 грн. |
Електрогітара Epiphone Les Paul Modern Figured CBF | 37 999 грн. |
Електрогітара Epiphone Les Paul Modern Figured MOF | 35 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →