Струни Dunlop Flatwound Bass Medium 45-125 (DBFS45125)
Dunlop Flatwound Bass Medium 45-125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Flatwound Bass Medium 45-125
Струна для гітар Струны Dunlop DBFS45125 Stainless Steel Flatwound Bass 45 | 4 839 грн. |
Струна для гитар Струны Dunlop DBFS45125 Stainless Steel Flatwound Bass 45 | 4 839 грн. |
Струни для бас-гітари Dunlop DBFS45125 Stainless Steel Flatwound Medium Ba | 3 985 грн. |
Струни для бас-гітар DUNLOP DBFS45125 Stainless Steel Flatwound Bass (45-1 | 4 839 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →