Бас-гітара Epiphone Thunderbird 60s Bass
Відео 1Фото 6 |
Epiphone Thunderbird 60s Bass
Тип:бас-гітара, форма Thunderbird
Корпус:цільний, червоне дерево
Звукознімачі:активні, H-H
Бридж:фіксований
Темброблок:активний
Гриф:клен, 20 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Thunderbird 60s Bass
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epiphone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epiphone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Epiphone Thunderbird 60s Bass
Бас-гітара Epiphone Thunderbird 60´s Bass TS | 41 999 грн. |
Гітара Epiphone Thunderbird 60s Bass Ebony | 39 990 грн. |
Бас-гітара Epiphone Thunderbird 60´s Bass Ebony | 41 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →