Електрогітара Epiphone Matt Heafy Les Paul Custom
Відео 5 |
Epiphone Matt Heafy Les Paul Custom
Тип:електрогітара, форма Les Paul
Корпус:цільний, червоне дерево
Звукознімачі:активні, H-H
Бридж:Tune-o-Matic (фіксований)
Темброблок:активний
Гриф:червоне дерево, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Matt Heafy Les Paul Custom
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epiphone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epiphone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Epiphone Matt Heafy Les Paul Custom
Усі ціни 14 →Гітара Epiphone Les Paul Custom EB | 38 294 грн. |
Epiphone Matt Heafy Les Paul Custom Origins 7 Bone White | 55 480 грн. |
Epiphone Les Paul Custom EB | 38 294 грн. |
Електрогітара Epiphone Les Paul Custom Ebony | 41 999 грн. |
Epiphone Les Paul Custom EB | 39 228 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →