Електрочайник Ergo CT 8070 білий
Відео 2Фото 9 |
Ergo CT 8070 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ergo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ergo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ergo CT 8070 білий
Чайник Ergo CT 8070 White | 899 грн. |
Електрочайник ERGO CT 8070 White | 999 грн. |
Електрочайник ERGO CT 8070 1800Вт 1.7 л білий з подвійними стінками | 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →