Кондиціонер Ergo Smart ACI 2430 CHW 70 м²
Фото 11 |
Ergo Smart ACI 2430 CHW 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1650/1500 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Smart ACI 2430 CHW
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ergo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ergo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ergo Smart ACI 2430 CHW 70 м²
Усі ціни 28 →Ergo Ergo ACI 2430 CHW | 35 999 грн. |
ERGO ACI 2430 CHW | 30 527 грн. |
Спліт-система Ergo Aci 2430 Chw | 30 239 грн. |
ERGO ACI 2430 CHW | 30 374 грн. |
Кондиціонер ERGO ACI 2430 CHW | 28 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ergo Smart ACI 2430 CHW
Ціни на Ergo Smart ACI 2430 CHW |
---|---|---|---|---|
Ergo Smart ACI 0930 CHW 26 м² | від 11 700 грн. | 1 пропозиція | ||
Ergo Smart ACI 1230 CHW 33 м² | від 14 899 грн. | 1 пропозиція | ||
Ergo Smart ACI 1830 CHW 53 м² | від 23 490 грн. | 1 пропозиція | ||
Ergo Smart ACI 2430 CHW 70 м² | від 28 999 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →