Кондиціонер DAIKO Premium Inverter ASP-H24INX 75 м²
DAIKO Premium Inverter ASP-H24INX 75 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:75 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2200/2100 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Premium Inverter ASP-H24INX
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAIKO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAIKO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAIKO Premium Inverter ASP-H24INX 75 м²
Усі ціни 12 →Спліт-система Daiko ASP-H24INX | 45 171 грн. |
Кондиционер Daiko asp-h24 inx | 31 286 грн. |
Кондиціонер Daiko Premium Inverter ASP-H24INX | 48 182 грн. |
Кондиционер Daiko ASP-H24INX | 32 481 грн. |
Кондиционер Daiko ASP-H24INX | 30 690 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації DAIKO Premium Inverter ASP-H24INX
Ціни на DAIKO Premium Inverter ASP-H24INX |
---|---|---|---|---|
DAIKO Premium Inverter ASP-H09INX 30 м² | від 13 930 грн. | 3 пропозиції | ||
DAIKO Premium Inverter ASP-H12INX 39 м² | від 14 899 грн. | 5 пропозицій | ||
DAIKO Premium Inverter ASP-H18INX 57 м² | від 35 985 грн. | 1 пропозиція | ||
DAIKO Premium Inverter ASP-H24INX 75 м² | від 29 600 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →