Кондиціонер Zanussi Perfecto ZACS/I-24 HPF/A17/N1 64 м²
Відео 2Фото 2 | 33 750 грн. Купити! Кондиціонер Zanussi Perfecto DC Inverter ZACS/I-24HPF/A17/N1Маркетплейс: Rozetka.ua Jovs AirЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Zanussi Perfecto ZACS/I-24 HPF/A17/N1 64 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:64 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2000/1900 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, чергове опалення
Оснащується функцією чергового опалення, з її допомогою в приміщенні підтримується температура +8 °С, тим самим досягається додаткова економія під час відсутності мешканців.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Perfecto ZACS/I-24 HPF/A17/N1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Zanussi Perfecto ZACS/I-24 HPF/A17/N1
Ціни на Zanussi Perfecto ZACS/I-24 HPF/A17/N1 |
---|---|---|---|---|
Zanussi Perfecto ZACS/I-07HPF/A17/N1 20 м² | від 16 170 грн. | 1 пропозиція | ||
Zanussi Perfecto ZACS/I-09HPF/A17/N1 25 м² | від 12 499 грн. | 3 пропозиції | ||
Zanussi Perfecto ZACS/I-12HPF/A17/N1 36 м² | від 13 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Zanussi Perfecto ZACS/I-18HPF/A17/N1 46 м² | від 25 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Zanussi Perfecto ZACS/I-24 HPF/A17/N1 64 м² | від 33 750 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →