Струни DAddario XL Nickel Wound Plus 10.5-48 (EXL110+)
Фото 3 |
DAddario XL Nickel Wound Plus 10.5-48 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XL Nickel Wound Plus 10.5-48
Струны D'ADDARIO EXL110+ XL NICKEL WOUND REGULAR LIGHT PLUS (10.5-48) | 329 грн. |
Струни DAddario EXL110+ XL 10.5-48 Regular Light Plus | 430 грн. |
Струни для електрогітар D'Addario EXL110+ XL NICKEL WOUND REGULAR LIGHT PL | 329 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →