Термос Esbit Majoris Vacuum Flask 0.5 0.5 л
Відео 1Фото 4 |
Esbit Majoris Vacuum Flask 0.5 |
|
Стильний та міцний термос на 0.5 літра від бренду Esbit – це середньобюджетний аксесуар, який можна рекомендувати для повсякденного міського застосування. Корпус передбачає подвійні стінки з нержавіючої сталі марки 18/8 і обзавівся текстурованими зовнішніми поверхнями, що перешкоджають вислизанню з руки. На окрему згадку заслуговує гвинтова кришка, яка має спеціальну конструкцію і дозволяє розливати напої без повного відкручування пробки.
Термос Esbit Majoris Vacuum Flask 0.5 характеризується помірними теплоізоляційними властивостями: заявлено, що окроп через 6 годин охолоджується до 75 градусів Цельсія, через 12 год - до 60, а через добу після затоки - до 45 ° С, тобто все ще буде теплим (але вже не гарячим). Зовнішня кришка також зроблена зі сталі і має подвійні стінки, що робить її використання як кухоль більш комфортним. Також варто відзначити, що у продажу зустрічаються родинні версії більшого обсягу – на 750 та 1000 мл. Обидві моделі комплектуються додатковою чашкою (а ось півлітрова варіація її не має).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Esbit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Esbit.
Купити Esbit Majoris Vacuum Flask 0.5 0.5 л
Термос Esbit VF500TL-DG 500 мл 017.0124 | 1 825 грн. |
Термос Esbit VF500TL-DG | 1 820 грн. |
Термос Esbit VF500TL-DG | 2 050 грн. |
- Зберігає температуру рідини до 24 годин
Модификації Esbit Majoris Vacuum Flask 0.5
Ціни на Esbit Majoris Vacuum Flask 0.5 |
---|---|---|---|---|
Esbit Majoris Vacuum Flask 0.5 0.5 л | від 1 820 грн. | 4 пропозиції | ||
Esbit Majoris Vacuum Flask 0.75 0.75 л | від 1 709 грн. | 37 пропозицій | ||
Esbit Majoris Vacuum Flask 1.0 1 л | від 1 596 грн. | 45 пропозицій |