Термос Esbit Majoris Vacuum Flask 1.0 1 л
Відео 1Фото 5 |
Esbit Majoris Vacuum Flask 1.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Esbit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Esbit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Esbit Majoris Vacuum Flask 1.0 1 л
Усі ціни 37 →Термос Esbit 1 л VF1000TL-S 017.0169 | 1 980 грн. |
Термос Esbit VF1000TL-S 017.0169 | 1 980 грн. |
Термос Esbit VF1000TL-DG (017.0126) | 1 917 грн. |
Термос Esbit VF1000TL-DG (017.0126) | 1 869 грн. |
Термос Esbit VF1000TL-PB polar blue (017.0326) 017.0326 | 1 980 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Esbit Majoris Vacuum Flask 1.0
Ціни на Esbit Majoris Vacuum Flask 1.0 |
---|---|---|---|---|
Esbit Majoris Vacuum Flask 0.5 0.5 л | від 1 820 грн. | 4 пропозиції | ||
Esbit Majoris Vacuum Flask 0.75 0.75 л | від 1 709 грн. | 37 пропозицій | ||
Esbit Majoris Vacuum Flask 1.0 1 л | від 1 596 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →