Термос Krauff 26-178-025 0.75 л
Відео 1Фото 1 |
Krauff 26-178-025 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 26-178-025 0.75 л
Усі ціни 12 →Термос Krauff 26-178-025 | 651 грн. |
Krauff 26-178-025 750 мл 26-178-025750мл | 599 грн. |
Krauff 26-178-022 | 649 грн. |
Термос Krauff 750 мл нержавіюча сталь/пластик арт. KRF26-178-025 | 665 грн. |
Термос Krauff 26-178-022 | 651 грн. |
ще 7 пропозицій
Дуже добрий термос за якістю, ціною, теплоємністю та іншими критеріями! Зупинилася на цьому варіанті і не помилилася! якість, теплоємність Відсутні Vika Belikova: користуюся Krauff 26-178-024 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Krauff 26-178-025
Ціни на Krauff 26-178-025 |
---|---|---|---|---|
Krauff 26-178-020 0.35 л | від 665 грн. | 1 пропозиція | ||
Krauff 26-178-024 0.5 л | від 399 грн. | 10 пропозицій | ||
Krauff 26-178-025 0.75 л | від 489 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →