Заглибний насос Euroaqua WQD1-1.1
Euroaqua WQD1-1.1 відцентровийпоплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Euroaqua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Euroaqua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Euroaqua WQD1-1.1
Насос фекально-дренажный Euroaqua WQD1-1.1A | 3 600 грн. |
Фекальний насос Euroaqua WQD (1-1.1 кВт) | 4 199 грн. |
Насос фекальний Euroaqua WQD 1-1.1 для вигрібних ям 1.1 кВт Hmax10.5м Qmax | 5 898 грн. |
Каналізаційний насос фекальний Euroaqua WQD 1-1.1 для вигрібних ям 1.1 кВт | 6 122 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →