Заглибний насос Optima WQD10-15
Optima WQD10-15 поплавковий вимикачподрібнювач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima WQD10-15
Усі ціни 59 →Насос фекальний Optima WQD10-15DF,10000 л/год (12093) 12093 | 5 223 грн. |
Насос занурювальний фекальний OPTIMA вихровий WQD10-15 1300Вт Hmax 15м 10м | 4 487 грн. |
Optima WQD10-15 | 4 487 грн. |
Насос дренажно-фекальний Optima WQD10-15 1.3 кВт 171013032241 | 4 487 грн. |
Насос фекальный Optima WQD10-15DF 1.3 кВт | 5 201 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Optima WQD10-15
Ціни на Optima WQD10-15 |
---|---|---|---|---|
Optima WQD10-12 | від 3 583 грн. | 41 пропозиція | ||
Optima WQD10-15 | від 4 442 грн. | 61 пропозиція | ||
Optima WQD15-15 | від 4 785 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →