Літня шина Evergreen EU72 235/45 R17 94W
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Evergreen EU72 235/45 R17 94W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Evergreen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Evergreen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Evergreen EU72 235/45 R17 94W
Шина EverGreen EU72 235/45 R17 94W | 2 100 грн. |
Evergreen EU72 235/45 R17 94W | 2 375 грн. |
Evergreen EU72 235/45 R17 94W 75467 | 2 284 грн. |
Evergreen EU72 235/45R17 94 W | 2 300 грн. |
Evergreen EU72 235/45 ZR17 94W | 2 302 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →