Литий диск DISLA 804 7,5x17/5x112 ET35 DIA66,6
Фото 3 | від 2 987 до 4 667 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації DISLA 804 9
Характеристики
DISLA 804 7,5x17/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DISLA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DISLA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DISLA 804 7,5x17/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
Disla Scorpio 7.5x17 5x112 ET35 DIA66.6 W | 4 024 грн. |
Диски Disla Scorpio 7,5x17 5x112 ET35 DIA66,6 (silver) | 3 960 грн. |
Disla Scorpio (R17 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6) silver | 3 470 грн. |
Disla Scorpio 7.5x17 5x112 ET35 DIA66.6 BD | 4 040 грн. |
Диск Disla Scorpio BM R17 W7,5 PCD5x112 ET35 DIA66,6 | 2 987 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі