Оперативна пам'ять Exceleram Black Sark DDR3 2x8Gb E30207A
Exceleram E30207A |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exceleram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exceleram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exceleram Black Sark DDR3 2x8Gb E30207A
Усі ціни 19 →Exceleram 16 Gb (2x8GB) DDR3 1600 MHz (E30207A) | 1 328 грн. |
Exceleram 16 Gb (2x8GB) DDR3 1600 MHz (E30207A) | 1 365 грн. |
Память для настольных компьютеров Exceleram 16 GB (2x8GB) DDR3 1600 MHz (E | 1 323 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 16GB (2x8GB) 1600 MHz Black Sark eXcele | 1 390 грн. |
eXceleram Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 16GB (2x8GB) 1600 MHz Black S | 1 390 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →