Оперативна пам'ять Patriot Memory Signature DDR3 1x8Gb PSD38G16002
Patriot Memory PSD38G16002 |
|
Доступний модуль оперативної пам'яті стандарту DDR3 середньої ємності (8 Гб), який здатний стабільно функціонувати з ефективною тактовою частотою 1600 МГц. Виробником позиціонується як недорога модель середньої цінової категорії, призначена для використання в офісних, багатоцільових домашніх і доступні ігрові персональні комп'ютери. Може використовуватися в якості єдиного модуля оперативної пам'яті або працювати в складі двох/трьохканальних комплектів.
Не підтримує технологію контролю парності і технології корекції простих бітових помилок, але може використовуватися в робочих станціях початкового рівня. Модуль оперативної пам'яті Patriot Memory Signature DDR3 1x8Gb PSD38G16002 має високий рівень сумісності з вражаючим асортиментом материнських плат. Може працювати з процесорами Intel Core (від 1-го до 4-го покоління), а так і процесорами AMD, починаючи від моделей Athlon II і Phenom II і закінчуючи серією AMD FX, а також APU а-series з інтегрованою графікою Radeon. Варто зауважити, що після установки модуля в материнську плату автоматично активується стандартний режим DDR3 - 1333 з таймінгами CL9-9-9-24. Встановити заявлений режим DDR3 - 1600 з таймінгами CL9-9-9-27 можна шляхом ручного налаштування відповідних параметрів BIOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory Signature DDR3 1x8Gb PSD38G16002
Усі ціни 41 →Модуль пам`яті DDR3 8GB/1600 Patriot Signature Line (PSD38G16002) PSD38G16 | 552 грн. |
Память для настільних компютерів Patriot 8 GB DDR3 1600 MHz (PSD38G16002) | 1 057 грн. |
ОЗУ DDR3 8GB/1600 Patriot Signature Line (PSD38G16002) PSD38G16002 | 552 грн. |
Модуль памяти для компьютера DDR3 8GB 1600 MHz Patriot (PSD38G16002) PSD38 | 595 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 8GB 1600 MHz Patriot (PSD38G16002) PSD3 | 669 грн. |
Модификації Patriot Memory Signature DDR3 1x8Gb
Ціни на Patriot Memory Signature DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Signature DDR3 1x8Gb PSD38G13332 | від 585 грн. | 30 пропозицій | ||
Patriot Memory Signature DDR3 1x8Gb PSD38G16002H | від 956 грн. | 3 пропозиції | ||
Patriot Memory Signature DDR3 1x8Gb PSD38G16002 | від 527 грн. | 42 пропозиції |