Оперативна пам'ять Exceleram Kudos DDR4 1x8Gb EKBLACK4082616A
Exceleram EKBLACK4082616A |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exceleram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exceleram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exceleram Kudos DDR4 1x8Gb EKBLACK4082616A
Усі ціни 23 →eXceleram DDR4 8GB 2666 MHz Black Kudos EKBLACK4082616A | 799 грн. |
Модуль памяти для компьютера DDR4 8GB 2666 MHz Black Kudos eXceleram (EKBL | 808 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 2666 MHz Black Kudos eXceleram (EKB | 777 грн. |
Exceleram 8GB Black Kudos (EKBLACK4082616A) ekblack4082616a | 777 грн. |
eXceleram Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 2666 MHz Black Kudos eXce | 777 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Exceleram Kudos DDR4 1x8Gb
Ціни на Exceleram Kudos DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Exceleram Kudos DDR4 1x8Gb EKBLACK4082616A | від 777 грн. | 24 пропозиції | ||
Exceleram Kudos DDR4 1x8Gb EKBLUE4082619A | від 775 грн. | 24 пропозиції | ||
Exceleram Kudos DDR4 1x8Gb EKBLACK4083216A | від 870 грн. | 7 пропозицій | ||
Exceleram Kudos DDR4 1x8Gb EKBLACK4083222A | від 839 грн. | 2 пропозиції | ||
Exceleram Kudos DDR4 1x8Gb EKRED4083618A | від 861 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →