Електрогенератор Exelon MB7000E-A
Фото 9 |
Exelon MB7000E-A |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exelon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exelon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exelon MB7000E-A
Усі ціни 7 →Генератор бензиновий Exelon MB7000E-A 101426-2 | 20 975 грн. |
Бензиновий генератор Exelon MB7000E-A - 6.0/6.5 кВт 10002 | 22 676 грн. |
Бензиновый генератор Exelon MB7000E-A 6.0-6.5 кВт | 22 676 грн. |
Генератор бензиновый Exelon MB7000E-A | 20 975 грн. |
Бензиновий генератор Exelon MB7000E-A - 6.0/6.5 кВт B10002 | 20 635 грн. |
Бензиновий генератор Exelon MB7000E-A - 6.0/6.5 кВт | 22 675 грн. |
Бензиновий генератор Exelon MB7000E-A | 20 975 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →