Акумулятор для мотоцикла Exide Start-Stop AGM AGM EK151
Відео 22 | від 2 107 до 4 230 грн. Порівняти ціни 12 →Призначення:мотоцикл Ємність:15 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:200 A |
Модифікації Exide Start-Stop AGM 15
Характеристики
Exide AGM EK151 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Exide Start-Stop AGM AGM EK151
Сортувати
Exide Agm 6 CT-15 Евро (EK 151) | 2 798 грн. |
Аккумулятор автомобильный exide start stop auxiliary 15Ah (+/-) (200en) (e | 2 383 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE START STOP AUXILIARY 15Ah (+/-) (200EN) (EK | 2 107 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE START STOP AUXILIARY 15Ah (+/-) (200E | 2 107 грн. |
EXIDE EK151 | 2 636 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
чітко підійшов замість рідного аккумулятора за розмірами, кріпленням і розташуванням клемм працює як старт-стоп, так і всі інші функції, пов'язані з аккумулятором, як з оригінальним, для цього не потрібно нічого в автомобілі після заміни аккумулятора налаштовувати. Тримає напругу без проблем, заряджається - все як має бути. Ціна на момент купівлі була найкраща серед А-брендів, гарантія і якість виконання, та й попередній досвід з цією фірмою хороші. треба дивитись на ціни, якщо аналогічний варта або бош будуть дешевші - можна брати їх, якість плюс-мінус однакова. Bohdan Prykhodchenko: користуюся Exide Start-Stop AGM більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо