Автоакумулятор Exide Start-Stop AGM AGM EK800
Відео 22 | від 6 240 до 9 092 грн. Порівняти ціни 16 →Призначення:авто Ємність:80 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:800 A |
Модифікації Exide Start-Stop AGM 15
Характеристики
Exide AGM EK800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Exide Start-Stop AGM AGM EK800
Сортувати
Аккумулятор 80Ah-12v Exide AGM (315х175х190) ,R,EN800 EK800 | 7 991 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP AGM 80Ah Ев (-/+) (800EN) (д315* | 6 672 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP AGM 80A (EK800) EK800 | 6 240 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP AGM 80A (EK800) EK800 | 6 240 грн. |
Батарея акумуляторна \"Micro-Hybrid AGM\", 12в 80а/год E | 6 769 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
чітко підійшов замість рідного аккумулятора за розмірами, кріпленням і розташуванням клемм працює як старт-стоп, так і всі інші функції, пов'язані з аккумулятором, як з оригінальним, для цього не потрібно нічого в автомобілі після заміни аккумулятора налаштовувати. Тримає напругу без проблем, заряджається - все як має бути. Ціна на момент купівлі була найкраща серед А-брендів, гарантія і якість виконання, та й попередній досвід з цією фірмою хороші. треба дивитись на ціни, якщо аналогічний варта або бош будуть дешевші - можна брати їх, якість плюс-мінус однакова. Bohdan Prykhodchenko: користуюся Exide Start-Stop AGM більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо