Автоакумулятор Exide Start-Stop EFB EFB EL600
Відео 2 | від 3 399 до 5 900 грн. Порівняти ціни 17 →Призначення:авто Ємність:60 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:640 A |
Модифікації Exide Start-Stop EFB 13
Характеристики
Exide EFB EL600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Exide Start-Stop EFB EFB EL600
Сортувати
Аккумулятор 60Ah-12v Exide EFB (242х175х190) ,R,EN640 EL600 | 4 497 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP EFB 60A (EL600) EL600 | 3 840 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP EFB 60A (EL600) EL600 | 3 840 грн. |
EXIDE EFB 60Ah-12v, R, EN640 | 4 079 грн. |
EXIDE EL600 | 4 109 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо