Автоакумулятор Exide Start-Stop EFB EFB EL800
Відео 2 | від 4 690 до 7 109 грн. Порівняти ціни 11 →Призначення:авто Ємність:80 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:720 A |
Модифікації Exide Start-Stop EFB 13
Характеристики
Exide EFB EL800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Exide Start-Stop EFB EFB EL800
Сортувати
Exide Efb 6СТ-80 Евро (EL800) | 6 112 грн. |
Аккумулятор 80Ah-12v Exide EFB (315х175х190) ,R,EN720 EL800 | 6 118 грн. |
Автомобільний акумулятор Exide 80Ah-12v EFB, R+, EN800 (52371210289) (EL80 | 6 033 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP EFB 80A (EL800) EL800 | 4 690 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP EFB 80A (EL800) EL800 | 4 690 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо