Каталог   /   Авто та мото   /   Запчастини й електрика   /   Автоакумулятори   /   Exide

Акумулятор для мотоцикла Exide Conventional U1R-11

Фото - Автоакумулятор Exide Conventional (U1R-11)
Порівняти ціни 3 →
Призначення:мотоцикл
Ємність:30 Агод
Напруга:12 В
Пусковий струм:300 А
в списокмої списки
Модифікації Exide Conventional 34
Характеристики
Exide U1R-11
Тип
стартерний
Призначення
мотоцикл
Обслуговування
обслуговуваний
Форм-фактор
європейський
Тип електроліту
SLA (свинцево-кислотний)
Клеми
під болт
Розташування клем
стандартне
Полярність
+ праворуч
Напруга
12 В
Ємність батареї
30 Агод
Пусковий струм EN
300 А
Габарити (ДхШхВ)
195x130x180 мм
Вага
9.2 кг
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Поширені типи акумуляторних батарейПлюси та мінуси загальнопоширених типів АКБ
Де купити Exide Conventional U1R-11

Аккумулятор EXIDE U1R-11 30Ач, 300А 130/196/180, 12V, +/-

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
5 010 грн.

Стартерна батарея (акумулятор) EXIDE U1R-11 Exide (U1R11)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ОПТ З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
6 432 грн.

Акумуляторна батарея 30Ah/300A 196x130x180/+R/B0 мото сухозаряджений U1R-11 EXIDE

Маркетплейс: Rozetka.ua  AutoPartsBuy З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
5 462 грн.

Динаміка цін на Exide Conventional U1R-11