Гідромасажний бокс Fabio TMS-886/40 120x80 права
Fabio TMS-886/40 120x80 права 120x80 ліва 120x80 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabio TMS-886/40 120x80 права
Гідромасажний бокс Fabio 120х80 (Профіль-сатин, скло-сіре) TMS-886/40 R TM | 17 802 грн. |
Душовий бокс Fabio TMS-886/40 R з КПП 120х80х215 см з низьким піддоном сат | 18 170 грн. |
Гідромасажний бокс Fabio 120х80 (Профіль-сатин, скло-сіре) TMS-886/40 R TM | 16 813 грн. |
Гидромассажный бокс Fabio 120х80 (Профиль - сатин, стекло - серое) TMS-886 | 16 170 грн. |
Модификації Fabio TMS-886/40
Ціни на Fabio TMS-886/40 |
---|---|---|---|---|
Fabio TMS-886/40 120x80 ліва | від 14 040 грн. | 3 пропозиції | ||
Fabio TMS-886/40 120x80 права | від 16 170 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →