Гідромасажний бокс GM 120x85 права
Відео 25 |
GM 120x85 права 120x85 ліва 120x85 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GM 120x85 права
Усі ціни 6 →Душовий бокс GM 120x85 (Профіль - сатин, скло - тоноване) правосторонній 2 | 18 000 грн. |
Душовий бокс GM-2410 правосторонній 120х85х215 | 16 200 грн. |
Душовий бокс GM-2410 (Профіль - сатин, скло - тоноване) (R) правосторонній | 18 000 грн. |
Душевой бокс GM 120x85 (Профиль - сатин, стекло - тонированное) правосторо | 14 918 грн. |
Душова кабіна GM 2410 R | 16 200 грн. |
Відеоогляди
Модификації GM
Ціни на GM |
---|---|---|---|---|
GM 120x85 ліва | від 14 918 грн. | 6 пропозицій | ||
GM 120x85 права | від 14 918 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →