Душова кабіна Devit Nymfa FEN0301DEV 90x90 кутова
Devit Nymfa FEN0301DEV |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Nymfa FEN0301DEV 90x90 кутова
Усі ціни 26 →Душова кабіна Devit Nymfa 90х90 (Профіль - хром, скло - сіре) FEN0301GDEV | 20 469 грн. |
Душова кабіна Devit Nymfa 90х90 (Профіль - хром, скло - матове) FEN0301PDE | 20 939 грн. |
Devit Devit Nymfa FEN0301PDEV 213162 | 21 349 грн. |
Кабіна для душу напівкругла кутова дводверна із піддоном DEVIT Nymfa 90x90 | 20 469 грн. |
Душова кабіна з піддоном Devit Nymfa 90x90x195см (FEN0301PDEV) | 20 939 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової кабіни Devit Nymfa FEN0301DEV:
- Ребриста поверхня піддону
- арт. FEN0301DEV — прозоре скло
- арт. FEN0301GDEV — сіре скло
- арт. FEN0301PDEV — "шиншила" скло
РекомендуємоПорівняти в таблиці →