Гідромасажний бокс Vivia 81 W 120x80 права
Фото 5 |
Vivia 81 W 120x80 права 120x80 ліва 120x80 права |
|
Посилений піддон листом орієнтовано-стружкової плити і металлокаркасов, оснащеного ніжками і регульованими по висоті
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vivia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vivia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vivia 81 W 120x80 права
Гідробокс 81 W R RC правий 120х80 глибокий піддон ( A0041732 ) vivia-A0041 | 16 749 грн. |
Гідробокс 81 W R RC правий 120х80 глибокий піддон ( A0041732 ) vivia-2696 | 16 749 грн. |
Душовий бокс Vivia 81 W R RC правий 120х80х215 см з глибоким піддоном асим | 17 071 грн. |
Гідробокс Vivia 81 WR RC правий 120х80 глибокий піддон | 16 942 грн. |
Гідробокс 81 WR RC правий 120х80 глибокий піддон | 17 071 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни Vivia 81 W R RC:
- Висота піддону: 480 мм
Модификації Vivia 81 W
Ціни на Vivia 81 W |
---|---|---|---|---|
Vivia 81 W 120x80 ліва | від 16 749 грн. | 2 пропозиції | ||
Vivia 81 W 120x80 права | від 16 749 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →