Літня шина Falken Sincera SN-110 Ecorun 195/65 R15 91H
Фото 3 |
Falken Sincera SN-110 Ecorun 195/65 R15 91H |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Купити Falken Sincera SN-110 Ecorun 195/65 R15 91H
Усі ціни 31 →Шина Falken Sincera SN110 Ecorun 195/65 R15 91H | 2 232 грн. |
Falken Sincera SN110 Ecorun 195/65 R15 91H | 2 282 грн. |
Falken Sincera SN110 195/65 R15 91H | 2 678 грн. |
Летние шины Falken Sincera SN-110 Ecorun 195/65 R15 91H 1001799043 | 2 322 грн. |
Falken Sincera SN110 (195/65R15 91H) | 2 265 грн. |
Шини Falken випускаються під наглядом материнської корпорації Goodyear. Напередодні літнього сезону 2020 з конвеєрів компанії зійшла модель Sincera SN-110 Ecorun.
Асиметрична структура
Покришка відноситься до розряду енергоефективної літньої автогуми для легковиків з переднім приводом. На полицях шинних магазинів її можна знайти в поширених типорозмірах під посадковий діаметр коліс 14", 15" і 16". Протекторний малюнок шини має асиметричну структуру і складається з двох незалежних зон, які рівною мірою забезпечують впевнені їздові якості як по сухій дорозі, так і і по мокрому дорожньому полотну За останнім параметром шині присвоєно найвищий індекс «мокрого» зчеплення A.
Посилені зв'язки у гумовому компаунді
Гумова суміш моделі виготовляється за технологією 4D-Nano Design, що характеризується посиленими зв'язками між силікою та функціональними полімерами. Що ця дає на практиці? Посилені зв'язки виступають активаторами зчеплення на мокрій дорозі та покращують стійкість протектора до зносу. Паралельно шина тішить низьким опором коченню та паливною економічністю.
Тривала ходимість
Система водовідведення Falken Sincera SN-110 Ecorun складається із трьох окружних дренажних каналів, що підкріплюються відносно широкими прорізами у плечових зонах. Курсову стійкість шині забезпечують ламелі у блоках центральної секції. Вигоду з характеристик моделі можна отримати протягом усього терміну служби - у міру стирання протектора шина повністю зберігає заявлені експлуатаційні властивості.
Модификації Falken Sincera SN-110 Ecorun 195/65 R15 91H
Ціни на Falken Sincera SN-110 Ecorun 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Falken Sincera SN-110 Ecorun 195/65 R15 91H | від 2 119 грн. | 31 пропозиція | ||
Falken Sincera SN-110 Ecorun 195/65 R15 91T | від 2 192 грн. | 30 пропозицій | ||
Falken Sincera SN-110 Ecorun 195/65 R15 95T | від 3 005 грн. | 5 пропозицій |