Корм для собак Farmina Ocean Adult Mini Cod/Pumkin/Orange 2.5 кг
Фото 6 |
Farmina Ocean Adult Mini Cod/Pumkin/Orange 2.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Farmina Ocean
від 3 928 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 740 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес, апельсин, сушені овочі і фрукти, вітаміни, суперпреміум
від 518 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, сушений гарбуз, дегідратований солодкий апельсин, клас: суперпреміум
від 4 059 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес, апельсин, сушені овочі і фрукти, вітаміни, суперпреміум
від 334 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес і апельсин, клас: суперпреміум
від 203 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес, апельсин, сушені овочі і фрукти, вітаміни, суперпреміум
від 1 152 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, сушений гарбуз, дегідратований солодкий апельсин, клас: суперпреміум
від 2 455 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, сушений гарбуз, дегідратований солодкий апельсин, клас: суперпреміум
від 3 828 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, сушений гарбуз, дегідратований солодкий апельсин, клас: суперпреміум
від 100 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець і креветки, клас: суперпреміум
від 779 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес і апельсин, клас: суперпреміум
від 3 200 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес і апельсин, клас: суперпреміум
від 1 160 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, сушений гарбуз, дегідратований солодкий апельсин, клас: суперпреміум
від 500 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 2 555 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 93 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось і тріска, клас: суперпреміум
від 1 262 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 1 250 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 920 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес і апельсин, клас: суперпреміум
від 1 978 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес і апельсин, клас: суперпреміум
Модификації Farmina Ocean Adult Mini Cod/Pumkin/Orange
Ціни на Farmina Ocean Adult Mini Cod/Pumkin/Orange |
---|---|---|---|---|
Farmina Ocean Adult Mini Cod/Pumkin/Orange 0.8 кг | від 518 грн. | 1 пропозиція | ||
Farmina Ocean Adult Mini Cod/Pumkin/Orange 2.5 кг | від 1 152 грн. | 3 пропозиції | ||
Farmina Ocean Adult Mini Cod/Pumkin/Orange 7 кг | від 2 455 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 089 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: оселедець 24%, овес 23%, цілісна оселедець 10%, камбала, хек, трави, овочі, клас: суперпреміум
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 42%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 1 149 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 085 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: 3 види м'яса, фрукти, овочі, трави, овес, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 115 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо тунця, рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 185 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для кісток, в составе: м'ясо свійської птиці, лосось (6%), рис, овочі, злаки, вітаміни, клас: суперпреміум
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: борошно з м'яса свійської птиці (індичка-12,8%, качка - 15%), рис, клас: суперпреміум
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 010 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 035 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 1 058 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: оленина 36%, картопля 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, клас: суперпреміум
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось 57%, овочі (картопля 16%), жир, суміш трав, ягоди, клас: суперпреміум