Зимова шина Federal Himalaya Inverno 285/45 R20 112V
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Federal Himalaya Inverno 285/45 R20 112V 285/45 R20 112 H 285/45 R20 112 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Federal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Federal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Federal Himalaya Inverno 285/45 R20 112V
Усі ціни 18 →Federal Himalaya Inverno 285/45 R20 112V XL | 8 532 грн. |
Federal Himalaya Inverno 285/45 R20 112V XL | 8 690 грн. |
Federal Himalaya Inverno (285/45R20 112V) | 8 461 грн. |
FEDERAL Зимова шина FEDERAL Himalaya Inverno 285/45R20 112V (Під шип) | 9 302 грн. |
Зимова шина FEDERAL Himalaya Inverno 285/45R20 112V (Під шип) | 8 821 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Federal Himalaya Inverno 285/45 R20 112V
Ціни на Federal Himalaya Inverno 285/45 R20 112V |
---|---|---|---|---|
Federal Himalaya Inverno 285/45 R20 112H | від 7 989 грн. | 6 пропозицій | ||
Federal Himalaya Inverno 285/45 R20 112V | від 8 200 грн. | 18 пропозицій |
Рекомендуємо