Литий диск FJB F-320 8,5x20/6x139,7 ET13 DIA108,3
від 4 868 до 5 536 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):108.3 мм Виліт (ET):13 мм |
Модифікації FJB F-320 4
Характеристики
FJB F-320 8,5x20/6x139,7 ET13 DIA108,3 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FJB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FJB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити FJB F-320 8,5x20/6x139,7 ET13 DIA108,3
Литые диски FJB F-320 R20 W8.5 PCD6x139.7 ET13 DIA108.3 (chrome) 100058925 | 5 317 грн. |
Диски FJB F-320 8,5x20 6x139,7 ET13 DIA108,3 (chrome) | 4 868 грн. |
Литі диски FJB F-320 R20 W8.5 PCD6x139.7 ET13 DIA108.3 (chrome) | 5 536 грн. |
Закрити
Схожі