Укулеле Fender Fullerton Strat Uke
Фото 10 |
Fender Fullerton Strat Uke
Тип:укулеле
Дека:ялина
Бридж:горіх
Нижня дека:червоне дерево
Гриф:клен, 19 ладів(у)
Обичайка:червоне дерево
Накладка грифа:горіх
Всі характеристики
Характеристики Fullerton Strat Uke
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fender Fullerton Strat Uke
Усі ціни 6 →Fender Fullerton Strat Uke Fiesta Red | 12 560 грн. |
Укулеле Fender Fullerton STRAT Ukulele CAR | 10 999 грн. |
Fender Fullerton Strat Uke CAR - ukulele koncertowe z elektroniką | 11 640 грн. |
Fender Fullerton Strat Uke Ukulele koncertowe Surf Green | 11 400 грн. |
Укулеле Fender Fullerton STRAT Ukulele SG | 10 999 грн. |
Укулеле Fender Fullerton STRAT Ukulele Black | 10 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →