Намет Ferrino Meteora 5
Відео 3Фото 4 |
Ferrino Meteora 5
4 -місний
9.4 кг
5 -місний 12.8 кг
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:5
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:12.8 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Ferrino Meteora 5
Усі ціни 32 →Палатка Ferrino Meteora 5 Brick Red (91154HMM) (926555) 953357 | 18 528 грн. |
Намет пʼятимісний Ferrino Meteora 5 Bordeaux (91154HMM) 926555 | 21 274 грн. |
Намет Ferrino Meteora 5 Brick Red (91154HMM) | 23 160 грн. |
Намет Ferrino Meteora 5 Brick Red (926555) | 18 499 грн. |
Палатка Ferrino Meteora 5 Brick Red 926555 | 18 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ferrino Meteora 5
Ціни на Ferrino Meteora 5 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Meteora 4 | від 20 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Ferrino Meteora 5 | від 15 909 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →