Наручний годинник FESTINA F20578/1
Відео 1Фото 2 |
FESTINA F20578/1 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FESTINA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FESTINA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FESTINA F20578/1
Festina Ceramic Chronograph F20578/1 | 10 795 грн. |
Наручний годинник FESTINA F20578/1 Рожеве золото/Чорний Кварцовий механізм | 10 740 грн. |
Наручний годинник FESTINA F20578/1 Чорний браслет | 10 635 грн. |
Наручний годинник FESTINA F20578/1 Рожеве золото/Чорний нержавіюча сталь/к | 10 635 грн. |
Наручний годинник FESTINA F20578/1 Рожеве золото/Чорний Нержавіюча сталь | 10 635 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →