Зимова шина Firestone Winterhawk 3 205/60 R16 92H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Firestone Winterhawk 3 205/60 R16 92H 205/60 R16 92 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Winterhawk 3 205/60 R16 92H
Усі ціни 17 →Firestone WinterHawk 3 205/60 R16 92H XL | 3 180 грн. |
Firestone WinterHawk 3 (205/60R16 92H) | 3 234 грн. |
FIRESTONE WinterHawk 3 205/60R16 92H | 3 330 грн. |
Firestone WinterHawk 3 205/60 R16 92H | 3 299 грн. |
Firestone Winterhawk 3 205/60 R16 92H 64817 | 3 424 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
0 1 0 3 |
Хорошая резина досталась мне с машиной .. прошлую зиму доездил , очень хорошо ведет себя везде , но износилась очень летом доеатал не . Выгребала везде Износ користуюся Firestone Winterhawk 3 185/65 R14 86T місяць і більше |
Довго вибирав з усього що на ринку їздимо в трьом я дружина дочка тому підбирав жорстко відчував на практиці різкий старт стоп заноси на поворотах у двори де не чистять дріфт по кільцю в втоптаний сніг та й взагалі за зиму ні разу ні де не штовхали КПП механіка Гума бомба не виявив користуюся Firestone Winterhawk 3 195/65 R15 91T місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
Модификації Firestone Winterhawk 3 205/60 R16 92H
Ціни на Firestone Winterhawk 3 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Firestone Winterhawk 3 205/60 R16 92H | від 3 180 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →