Зимова шина Firestone Winterhawk 4 215/70 R16 100H
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Firestone Winterhawk 4 215/70 R16 100H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Winterhawk 4 215/70 R16 100H
Усі ціни 26 →Firestone WINTERHAWK 4 215/70 R16 100H (9042742149) | 5 920 грн. |
FIRESTONE Зимова шина FIRESTONE WINTERHAWK 4 215/70R16 100H | 3 965 грн. |
Зимние шины Firestone Winterhawk 4 215/70 R16 100H 1001903691 | 3 961 грн. |
Firestone WinterHawk 4 (215/70R16 100H) | 3 740 грн. |
Зимова шина FIRESTONE WINTERHAWK 4 215/70R16 100H | 3 664 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →