Плита FIRST Austria FA 5095-2 чорний
Фото 6 |
FIRST Austria FA 5095-2 чорний 2022 рікзахист від дітей |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA 5095-2 чорний
Усі ціни 9 →Настільна плита First FA-5095-2 | 1 989 грн. |
Плита настільна First FA-5095-2 | 1 983 грн. |
Настільна плита First FA-5095-2 | 2 007 грн. |
Електроплита First FA-5095-2 | 1 978 грн. |
Настільна плита First FA-5095-2 | 2 078 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →