Плита FIRST Austria FA 5095-3 чорний
Фото 6 |
FIRST Austria FA 5095-3 чорний 2022 рікзахист від дітей |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA 5095-3 чорний
Усі ціни 12 →Настільна плита First FA-5095-3 | 7 099 грн. |
Плита настільна First FA-5095-3 | 4 970 грн. |
Індукційна електроплита подвійна FIRST FA-5095-3 Black | 5 369 грн. |
Індукційна електроплита FIRST FA-5095-3 Black | 5 599 грн. |
Електроплита First FA-5095-3 | 4 945 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →