Ручка Fisher Space Pen Caliber 338
Фото 3 |
Fisher Space Pen Caliber 338 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fisher Space Pen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fisher Space Pen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fisher Space Pen Caliber 338
Ручка Fisher Space Pen Bullet "Калибр .338" (латунь, тактическая) 338 | 2 295 грн. |
Ручка кулькова Fisher Space Pen Bullet cal.338 Чорна 0.7 мм Латунний корпу | 2 295 грн. |
Ручка Fisher Space Pen Булліт калібр .338 "Латунь / 338 (747609791006) | 2 295 грн. |
Кулькова ручка Fisher Space Pen Bullet Калібр .338 латунь | 2 295 грн. |
Ручка Fisher Space Pen Булліт калібр .338" Латунь / 338 (747609791006) | 2 295 грн. |
Додаткові функції і можливості ручки Fisher Space Pen Caliber 338:
- Довжина у відкритому стані - 133 мм, в закритому - 95 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →