Ручка Parker IM Core F321 Black CT
Фото 4 |
Parker IM Core F321 Black CT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Parker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Parker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Parker IM Core F321 Black CT
Усі ціни 10 →Перьевая ручка Parker IM Black CT F New (черный/хром) 22 111 | 3 177 грн. |
Ручка перья Parker IM 17 Black CT FP F (22 111) 22 111 | 2 683 грн. |
Ручка пір'яна Parker IM 17 Black CT FP F (22 111) 22 111 | 3 177 грн. |
Parker Ручка пір'яна Parker IM 17 Black CT FP F (22 111) 22 111 | 3 177 грн. |
Пір'яна ручка Parker IM 17 Black CT FP F 22 111 | 3 177 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →