Ручка Parker IM Brushed Metal Gold GT RB
Parker IM Brushed Metal Gold GT RB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Parker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Parker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Parker IM Brushed Metal Gold GT RB
Усі ціни 17 →Роллерная ручка Parker IM Brushed Metal GT New (сталь/золото) 22 222 | 2 710 грн. |
Ручка PARKER IM Brushed Metal позол. рол. (22 222) | 2 499 грн. |
Роллер Parker IM 17 Brushed Metal GT RB (22 222) 22 222 | 2 294 грн. |
Ролер Parker IM 17 Brushed Metal GT RB (22 222) 22 222 | 2 711 грн. |
Parker Ролер Parker IM 17 Brushed Metal GT RB (22 222) 22 222 | 2 710 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →