Секатор Fiskars 111440 (1001534)
Фото 4 |
Fiskars 111440 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 111440
Усі ціни 16 →Секатор площинний Fiskars FingerLoop P44 111440 | 1 099 грн. |
Секатор плоскостной Fiskars P44 (1001534) | 1 099 грн. |
Секатор плоскостной Fiskars FingerLoop P44 111440 (1001534) | 1 099 грн. |
Секатор площинний Fiskars FingerLoop P44 111440 (1001534) | 1 099 грн. |
Секатор Fiskars площинний FingerLoop P44 (1001534) | 1 099 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →