Секатор Fiskars Plus P541 (1057169)
Відео 1Фото 3 |
Fiskars Plus P541 |
|
Є регулятор ширини розкриття лез (12 або 24 мм)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Plus P541
Усі ціни 17 →Секатор садовий Fiskars Plus P541 (1057169) 1057169 | 1 299 грн. |
Секатор площинний Fiskars Plus SmartFit P541 1057169 | 1 399 грн. |
Секатор плоскостной Fiskars Plus P541 (1057169) | 1 399 грн. |
Плоскостной секатор Fiskars Plus P541 (1057169) | 1 099 грн. |
Плоскостной секатор Fiskars Plus P541 (1057169) | 1 099 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →